Опубліковано на Українська аграрна конфедерація (http://agroconf.org)

Головна > Україна увійшла до переліку країн із проблемами з продовольством

Новини АПК [1]
30.01.2018

Україна увійшла до переліку країн із проблемами з продовольством

30.01.2018

Україна, у зв'язку з військовими діями на Донбасі, увійшла до переліку з 16 країн, які постраждали через конфлікти, де відзначаються проблеми з достатніми обсягами продовольства. Про це йдеться у доповіді Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Всесвітної продовольчої програми (ВПП), підготовленої для Ради безпеки ООН.

Як зазначається у звіті, ситуація з продовольчою безпекою в постраждалих від конфліктах країнах продовжує погіршуватися, тож гуманітарні зусилля з надання постраждалим громадам допомоги з продовольством і підтримки засобами до існування залишаються вкрай важливими.

Доповідь про продовольчу безпеку охоплює 16 країн: Афганістан, Бурунді, Центральноафриканську Республіку, Демократичну Республіку Конго, Гвінея-Бісау, Гаїті, Ірак, Ліван (щодо сирійських біженців), Ліберію, Малі, Сомалі, Південний Судан, Судан, Сирійську Арабську Республіку, Україну та Ємен, а також район озера Чад.

У половині з цих країн і територій, зазначається у звіті, чверть або більше населення стикається з кризою або високим рівнем загрози голоду, за міжнародною шкалою продовольчої безпеки МПК.

Зокрема, вказано, що у Ємені ця проблема стосується 60% населення (17 млн людей), у Південному Судані — 45% (4,8 млн людей), Сирії — 33% (6,5 млн людей), Лівані щодо сирійських переселенців — 33% (1,9 млн людей), Центральноафриканській Республіці — 30% (1,1 млн людей), Україні (схід країни) — 26% (1,2 млн людей), Афганістані — 25% (7,6 млн людей), Сомалі — 25% (3,1 млн людей).

Що ж до України, уточнюється, що йдеться про схід країни, де близько 26% людей із неконтрольованих районів і 15% населення з контрольованих урядом районів у постраждалих від конфлікту Донецькій і Луганській областях були помірно або серйозно не забезпечені продовольством станом на червень 2017 року.

При цьому вказано, що це далеко не єдині країни, у яких зафіксовані причини для занепокоєння з приводу продовольчої безпеки.

ІЦ УАК за матеріалами agropolit [2]

Розробка сайту ІЦ "Електронні вісті"

© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.

 
bigmir)net
'+oBM_STAT.hosts+'
'+oBM_STAT.hits+'

 
'); } //--> '); //--> bigmir)net TOP 100
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-87796853-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Джерело URL: http://agroconf.org/content/ukrayina-uviyshla-do-pereliku-krayin-iz-problemami-z-prodovolstvom

Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] https://agropolit.com/news/7255-ukrayina-vviyshla-do-pereliku-krayin-z-problemami-z-prodovolstvom