© Українська аграрна конфедерація, 2006-2025.
При використанні матеріалів сайту посилання на УАК обов'язкове.
Міністерство агарної політики та продовольства України працює над розробкою єдиної бази даних виробників органічної продукції в Україні.
Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.
За словами Ольги Трофімцевої, наразі вже є сформована концепція цього проекту і вже ведеться технічна розробка. У планах — вирішення основних питань функціонування та наповнення бази за допомогою європейських колег.
«Це буде відкрита платформа. До нас зовсім скоро завітає колега з Міністерства сільського господарства Польщі. У них дуже добре працює база даних. Можна зайти і переглянути про виробника все: в якому регіоні він знаходиться, скільки має землі, що виробляє, які має сертифікати. Те ж саме ми хочемо мати у себе», — розповіла заступник міністра.
Нагадаємо, що Мінагрополітики вже запустили експортне портфоліо та перелік регіональних програм підтримки та донорських проектів, які допомагають виробникам та інвесторам отримати інформацію, брати участь у міжнародних програмах.
ІЦ УАК за матеріалами MilkUA.info [2]
Посилання:
[1] http://agroconf.org/category/rubrika/novini/novini-apk
[2] http://milkua.info/uk/post/v-ukraini-zavitsa-baza-danih-virobnikiv-organicnoi-produkcii