29.09.2009 13:06

Зустріч Президента УАК Леоніда Козаченка з представниками Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні

версія для друку
29.09.2009 13:06

29 вересня 2009 р. у головному офісі ВГО «УАК» відбулася зустріч Президента Української Аграрної Конфедерації Леоніда Козаченка з Д-ром Фолькером Зассе, 1-м секретарем Посольства, Керівником підвідділу з питань захисту прав споживачів, продовольства, сільського господарства та охорони навколишнього середовища.

У ході дискусії було піднято питання розвитку сільського господарства в Україні, проблеми виробництва та експорту продукції агропромислового комплексу, потенціал українського аграрного виробництва щодо внеску до вирішення глобальних проблем (зокрема, голоду, що несе загрози у планетарному масштабі у зв’язку з диспропорційним зростанням кількості населення та обсягів виробництва продовольчих ресурсів). А також роль галузевих професійних асоціацій та ВГО «УАК» у захисті інтересів підприємців у сфері АПК, питання удосконалення співпраці німецьких та українських підприємств. Зокрема, було обговорено різноманітні ризики (комерційні, валютні, кліматичні), що спіткають аграріїв та можливості страхування від них, а також політичні, що не піддаються контролю з боку підприємців.

Під час зустрічі було відзначено, що між аграрними підприємцями обох країн існують давні зв’язки, які мають суттєвий потенціал подальшого розвитку, особливо за напрямками виробництва біопалива, надання технічної та консультативної допомоги (наприклад у рамках діючого Німецького Аграрного Центру) тощо.

У зустрічі брали участь: з німецької сторони – Д-р Фолькер Зассе, 1-й секретар Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Керівник підвідділу з питань захисту прав споживачів, продовольства, сільського господарства та охорони навколишнього середовища, та Євгенія Чоботова, Керівник Економічного відділу Посольства ФРН в Україні; з української сторони – Леонід Козаченко, Президент Української Аграрної Конфедерації, та Євгеній Орел, заступник генерального директора УАК.

Інформаційний Центр УАК
 


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування