21.06.2018 10:00

Володимир Гройсман: «В агросекторі робимо акцент на створенні додаткової вартості всередині країни»

версія для друку
21.06.2018 10:00

Потужності агросектору України сьогодні достатньо розвинуті, аби збільшити обсяги агровиробництва вдвічі.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час перебування в Тернопільській області. Зокрема, глава Уряду побував з робочою поїздкою в Бучацькому районі, де взяв участь у Всеукраїнському Дні поля та саду, а також ознайомився з діяльністю ТОВ «Бучачагрохлібпром».

«Маємо гарні перспективи зростання врожаїв та економіки в цілому, – сказав Володимир Гройсман. – Агрокомплекс зростає. Ми можемо вдвічі більше виробляти агропродукції».

Глава Уряду нагадав, що досягненню мети сприятимуть запроваджені Кабміном програми підтримки, які вже дають свої результати. Йдеться про створення нових і розширення існуючих ферм, здешевлення техніки.

«У нас, наприклад, був план закладки 3 тисячі гектарів нових садів. І ці плани (по факту) будуть більше 4,5 тисяч гектарів, – сказав Володимир Гройсман. – Аграрії користуються програмами підтримки. Говорять, що все прозоро, через банки, без корупційних чи тіньових схем».

Разом з тим Прем’єр-міністр наголосив, що акцент в агросекторі сьогодні робиться й на поглиблення переробки, створення додаткової вартості всередині країни.

«Для нас важливо побудувати цей ланцюг, – сказав Володимир Гройсман. – І тут я буду підтримувати наших аграріїв».

ІЦ УАК за матеріалами nday


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування