29.05.2019 11:40

В Україні ветеринари переходять на електронний документообіг

версія для друку
29.05.2019 11:40

З 3 березня 2019 року в Україні почалося впровадження Єдиного державного реєстру ветеринарних документів (ЄДРТ). За ці три місяці в системі зареєстрували близько 100 тис. електронних ветеринарних довідок, сертифікатів та інших офіційних паперів, повідомляє PigUA.info.

«Програмний продукт створено Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Він покликаний перевести видачу ветеринарних документів в електронний формат, забезпечити належний контроль за сплатою коштів за наданням адміністративних послуг, усунути можливості підробки (фальсифікації) ветеринарних документів, а також забезпечить оперативною інформацією відповідних державних інспекторів при виконанні своїх повноважень. За три місяці роботи системи було видано 64,2 тис. ветеринарних довідок, 25 тис. ветеринарних свідоцтв на імпорт та експорт живих тварин і 15,2 тис. ветеринарних свідоцтв на продукцію та сировину тваринного походження», — йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

За словами голови відомства Володимира Лапи, перехід на електронний документообіг суттєво прискорить бюрократичні процедури в Україні, зробить отримання документів зручнішим і дозволить посилити систему захисту від фальсифікацій та маніпуляцій з документацією.

ІЦ УАК за матеріалами Agronews 


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування