22.09.2021 08:30

В Мінагро розробили правила забезпечення родючості ґрунтів і застосування агрохімікатів

версія для друку
22.09.2021 08:30

На виконання підпункту 5 пункту 1721 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило проєкт правил щодо забезпечення родючості ґрунтів і застосування окремих агрохімікатів, який запропоновано обговорити перед остаточним затвердженням, повідомляється на сайті відомства.

«Від реалізації проєкту наказу очікується позитивний вплив на зменшення рівня забруднення поверхневих та підземних вод нітратами із сільськогосподарських джерел», — зазначається у пояснювальній записці до документа.

Проєктом наказу передбачено встановити, серед іншого, періоди, під час яких внесення добрив у ґрунт є небажаним; умови внесення добрив у ґрунт поблизу водних об’єктів; правила щодо підтримання якості ґрунту при розроблені сівозміни; планування внесення добрив та ведення обліку їх застосування.

За даними міністерства, необхідність прийняття комплексу таких заходів встановлено угодою про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

ІЦ УАК за матеріалами minagro

 


Які питання найбільше хвилюють аграріїв?:
Інші опитування