15.10.2020 11:45

В ІМК завершили обмолот соняшнику та посів озимої пшениці

версія для друку
15.10.2020 11:45

Завершення першої декади жовтня в ІМК збіглося із закінченням обмолоту олійних та посіву озимини.

Як говориться у повідомленні компанії, соняшник було обмолочено з площі 25,8 тис. га, зібрано понад 90 тис. т, середня врожайність склала 3,5 т/га, що є другим кращим показником за всю історію діяльності компанії, та на 84% перевищує середній показник врожайності соняшника в Україні (за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, на 24.09.2020 урожайність соняшника в Україні становила 1,9 т/га).

Озиму пшеницю було посіяно на площі 21,4 тис. га, що відповідає запланованим під посів цієї культури площам, згідно сівозміни, затвердженої по регіональних підприємствах ІМК.

«Ми задоволені отриманими результатами обмолоту соняшнику. Адже, незважаючи на низку несприятливих факторів (коронавірус і спричинені ним карантинні обмеження, колосальний дефіцит вологи протягом майже всього періоду вегетації, специфічні температурні режими в критичні фази розвитку культури), завдяки правильно підібраній технології та своєчасно виконаним польовим операціям (в першу чергу, що стосується захисту та підживлення культури), ми зібрали врожай соняшнику на рівні із найкращими, найсприятливішими роками.

А що стосується осінньої посівної під врожай 2021 року, то перевірені сорти озимої пшениці іноземної селекції, посів високопродуктивними сівалками в оптимальні строки, а також опади, що пройшли по більшості площ після завершення посіву, дають впевненість, що наша компанія і в майбутньому буде утримувати лідерські позиції за врожайністю пшениці в наших регіонах», — відмітив операційний директор ІМК Олександр Вержиховський.

ІЦ УАК за матеріалами AgroPortal


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування