06.12.2018 15:00

Узбекистан вирішив проблему з поставками українського цукру

версія для друку
06.12.2018 15:00

Прем’єр-міністр Узбекистану запевнив у відсутності обмежень і врегулюванні проблемних аспектів взаємних поставок товарів на ринки України та Узбекистану. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку за підсумками телефонних переговорів першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва з главою уряду Республіки Узбекиста Абдуллою Аріпова.

Чиновники обох країн обговорили питання забезпечення взаємного доступу товарів на ринки України та Узбекистану, а також важливість формування передбачуваних торгових відносин між країнами.

«Одним із важливих інструментів налагодження кращого торгово-економічного діалогу між Україною та Узбекистаном є відновлення роботи Спільної українсько-узбецької комісії всебічного співробітництва і якнайшвидше проведення чергового восьмого засідання комісії для спільного обговорення перспектив взаємовигідної співпраці між нашими країнами», — підкреслив Кубів.

У свою чергу прем’єр Узбекистану підтримав важливість відновлення роботи комісії та запевнив у відсутності обмежень та врегулювання проблемних аспектів взаємних поставок товарів на ринки України та Узбекистану.

ІЦ УАК за матеріалами agronews


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування