26.11.2020 09:55

Уряд розширив механізми підтримки бізнесу через запровадження портфельних гарантій, - Петрашко

версія для друку
26.11.2020 09:55

25 листопада 2020 року на черговому засіданні Уряд ухвалив рішення щодо визначення механізму надання державних гарантій на портфельній основі.

“Використання портфельних держгарантій є успішною світовою практикою для підтримки малого і середнього бізнесу. Вперше за всю нашу історію цей інструмент нарешті запрацює і в Україні. Відтепер ще більше українських підприємців  отримають доступ до дешевого та довгострокового фінансування, що дозволить їм ефективно впроваджувати свій бізнес, а економіці розвиватись”, - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Обсяг коштів для реалізації інструменту портфельних гарантій складає 5 млрд грн. на 2020 рік. Кошти надаються у гривні строком від 1 до 10 років у сумі не більше 100 млн грн

Скористатися інструментом зможуть суб’єкти мікро-, малого та середнього підприємництва, строк ведення господарської діяльності яких перевищує 1 рік та які не є банкрутами та/або проти них не порушено справи про банкрутство.

“Державні гарантії поширюються на фінансування інвестиційного проекту, інвестиційні цілі, на рефінансування заборгованості за іншими кредитами, включаючи кредити за програмою «5-7-9, а також на фінансування оборотного капіталу»”, - додав Міністр.

ІЦ УАК за матеріалами me.gov.ua


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування