04.10.2007 11:00

Урочиста церемонія завершення будівництва 1-ї черги Комплексу з приймання та зберігання зерна.

версія для друку
04.10.2007 11:00

16 вересня 2007 року відбулася урочиста церемонія завершення будівництва першої черги комплексу з приймання та зберігання зерна філії «Золотоніська» ТОВ СП «НІБУЛОН». Не зважаючи на те, що будівництво розпочалося лише 23 червня, на черзі вже другий етап - переробне підприємство.


Цікавий той факт, що будівництво почалося з очищення сміттєзвалища загальною площею 15 гектарів. Тепер, на цьому місті стоїть сучасний елеватор, адміністративно-побутове приміщення, лабораторія. Прокладені нові комунікації (водо-, електро – та газопостачання, телефонний зв'язок, мережі пожежегасіння та каналізація), автомобільні і залізничні під'їзди.


На сьогоднішній день Золотоніський елеватор - сучасне автоматизоване підприємство, оснащене новітнім, високопродуктивним устаткуванням для сушки виробництва США та для очищення - вітчизняного виробництва.


ТОВ СП „НІБУЛОН” є локомотивом в аграрному секторі та будівельній індустрії. Це єдина компанія з вертикально інтегрованою структурою, яка працює за схемою „поле - порт”. Тобто починаючи з вирощування сільськогосподарської продукції, збирання врожаю власною технікою та його транспортування до зберігання й переробки (елеваторні потужності загальною місткістю більше 500 тис. т) та відвантаження через власний перевантажувальний термінал.


Важливим досягненням підприємства є безпосереднє співробітництво з кінцевими споживачами зерна, минаючи торговельних посередників. Так, в 2006/07 м.г. поставки на умовах CIF становлять понад 70%. Загальний обсяг реалізації - 1,9 млн. тон зернових та олійних культур в т.ч. на експорт 1,7 млн. тон продукції.


Двічі, за підсумками 2004/2005 та 2005/2006 маркетингових років ТОВ СП „НІБУЛОН” посідало перше місце серед українських експортерів зерна і було нагороджене почесними грамотами Міністерства АПК України у номінації „Зернотрейдер року”.


За 16 років свого існування підприємство пройшло шлях від невеликої фірми до компанії з широкою мережею філій, що нараховує 24 підрозділи у 7 областях України (в Миколаївській, Луганській, Вінницькій, Хмельницькій, Харківській, Полтавській і Черкаській) і є одним з найбільших вітчизняних виробників і експортерів основної сільськогосподарської продукції.


Крім того компанія є національним інвестором в аграрному секторі вітчизняної економіки. За роки незалежності України інвестиції склали понад 1 мільярд грн.


ТОВ СП „НІБУЛОН” вважається взірцем соціальної відповідальності бізнесу у регіонах. Підприємство веде шефство над 47 сільськими школами України, оснащуючи їх найкращими в країні комп’ютерними класами і комп’ютеризованими бібліотеками. Для медичних закладів закуповується найсучасніше унікальне високотехнологічне обладнання, яке дозволяє здійснити прорив у лікуванні багатьох тяжких захворювань. На виконання цих програм тільки у 2006-2007рр. виділено понад 3 млн. грн.


Із стабільною роботою ТОВ СП „НІБУЛОН” пов’язаний добробут понад 34 500 громадян і членів їх сімей у 7 регіонах нашої держави, у тому числі понад 2500 працівників підприємства. За останні два роки створено понад 500 робочих місць.


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування