26.11.2021 15:40

Українські яблука відправили в Конго

версія для друку
26.11.2021 15:40

Цього року українські виробники яблук скаржилися на низьку закупівельну ціну на продукт. Деякі фермерські господарства на Вінниччині через нерентабельність бізнесу навіть планують викорчувати частину садів. Утім, врятувати виробників може експорт. Частина господарств активно розвиває цей напрямок. Так, днями компанія “Сади Дніпра” (Дніпропетровська область) розширила географію експорту, відкривши для себе ринок ще однієї африканської країни – Конго, повідомляє SEEDS.

“«Сади Дніпра» (ТМ “UApple”) відправили українські яблука у серце Африки – Демократичну Республіку Конго. Це третя країна Африки, куди ми здійснили постачання – після Сомалі та Сенегалу. У Конго ми відправили 4 контейнери яблук, всього 80 тонн. На спекотний континент вирушили сорти Gala, Granny Smith, Golden, Red Delicious”, – повідомив власник компанії Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці у Facebook.

Підприємець зазначає, що в африканських країнах існує запит на яблука невеликого калібру. Там вони є великою екзотикою, тому продаються поштучно.

Тим фермерам, які не здійснюють експорт яблук, але хочуть реалізувати свою продукцію в Україні за більш високою ціною, варто подумати про зберігання, що дозволить розширити сезон реалізації.

Зберігання та сортування продукції високої якості можливе, завдяки високим технологіям зберігання та сортування голландських компаній, які представляє в Україні компанія “Інсолар-Холод“.

ІЦ УАК за матеріалами SEEDS

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування