11.09.2020 14:40

Україна увійшла до десятки країн з найвищим рівнем споживанням меду

версія для друку
11.09.2020 14:40

Україна увійшла у першу десятку країн-споживачів меду на душу населення. Найбільшими ж споживачами меду у світі є Південно-Африканська Республіка, Нова Зеландія та країни Європи.

Про це повідомляє Продовольча та сільськогосподарська організація ООН.

Зазначається, що за розміром роздрібних продажів органічного меду лідерами є Німеччина, Франція та США, де щорічно продається більше ніж $90 млн органічного мед в кожній країні. При цьому найбільш динамічне середньорічне зростання обсягу роздрібних продажів за останні 5 років продемонстрували США (майже 30% зростання), Франція (12%), Швеція та Фінляндія (по 8%).

За регіональним розподілом, найбільша частка органічного меду серед новинок меду на роздрібному ринку позиція лідера зберігається за Європою, а друге місце займає Північна Америка.

Також зауважується, що у більшості країн мед продають у скляних банках. Так, серед новинок органічного меду на ринку ЄС, Великої Британії, Норвегії та Швейцарії в 2019 році більше 80% меду продавалися саме в скляних банках. Введення на ринку пластикових пляшок з можливістю вичавлювання меду призвело до підвищеного попиту на рідкий мед.

ІЦ УАК за матеріалами Агробізнес Сьогодні

 


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування