16.12.2011 17:36

Україна-Чиказька товарна біржа: перші кроки на шляху виконання Меморандуму

версія для друку
16.12.2011 17:36

Чиказька товарна біржа Інс.(СME Group), Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, USAID проект "АгроІнвест" 15 грудня 2011 р. провели семінар з питань запровадження системи хеджування ризиків у торгівлі сільськогосподарською та хімічною продукцією, енергоносіями, а також валютними котировками та кредитними ставками.

Семінар організовано на виконання умов "Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України, Національним банком України та Чиказькою товарною біржею Інс. (СME Group)" та був розрахований на участь відповідальних працівників органів виконавчої влади та Національного банку України з метою їх ознайомлення зі світовою практикою використання ф’ючерсних контрактів та опціонів (деривативів) для обмеження фінансових ризиків у діяльності господарюючих суб’єктів.

Під час роботи розглядалися питання про використання ф’ючерсних контрактів для хеджування цінових ризиків, діяльність головних елементів інфраструктури торгівлі ф’ючерсними контрактами, умови клірингу, а також державне регулювання ринків товарних ф’ючерсів та захист інвесторів.

У роботі семінару взяли участь відповідальні працівники Мінекономрозвитку, Мінфіну, Мінагрополітики, Міненерговугілля, Національного банку України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.


ІЦ УАК
 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування