17.11.2010 09:45

УАК ВИСТУПАЄ ПРОТИ "СКАНДАЛІЗАЦІЇ" ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ ТА ПРОБЛЕМ У АГРАРНОМУ СЕКТОРІ

версія для друку
17.11.2010 09:45

Заголовки на кшталт "Аграрії теж готуються виходити на вулиці”, що не відповідають змісту самих повідомлень, не кажучи вже про суть проблем, є намаганням слабких до сенсацій представників ЗМІ роздмухувати ситуацію.

Сьогодні, на фоні протестів підприємців, що є нормальним у демократичному суспільстві, у інформаційному просторі України з’являються повідомлення про те, що селяни також хочуть зустрітися із Президентом та Прем’єр-міністром для вирішення нагальних проблем у АПК. Зокрема, професійні громадські організації висловили занепокоєння щодо обмеження експорту зерна, особливо кукурудзи, що призвело до зниження внутрішніх цін.

Крім того, аграрії виступають "ЗА” збереження у Податковому кодексі чинного порядку оподаткування ПДВ операцій із зерном та олійними культурами.

Поважаючи право громадян України на вираження своєї професійної та громадянської позиції, сьогодні, на спільній прес-конференції громадських організацій президент УАК Леонід Козаченко зауважив: "Якщо наболілі проблеми не буде вирішено, то можливо будуть мати місце непопулярні заходи. Ніхто не говорить про страйк, який має відбутися негайно. Селяни хотіли б зустрітися з Президентом та Прем'єр-міністром і обговорити ситуацію", - сказав він.

УАК вважає провокативними з боку деяких ЗМІ з посиланням на провідних експертів держави заголовки на кшталт "Аграрії теж готуються виходити на вулиці”, які не відповідають змісту самого повідомлення, не кажучи вже про суть проблеми. Ми розцінюємо це як безпідставне роздмухування ситуації з боку слабких до сенсацій представників ЗМІ.

ІЦ УАК, 16 листопада 2010 року
 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування