14.09.2011 15:53

У США говоритимуть про інвестиційну співпрацю з Україною

версія для друку
14.09.2011 15:53

16 вересня 2011 року у Вашингтоні відбудеться масштабна конференція, присвячена інвестиційній співпраці США і України. Нашу державу представлятимуть президент УСПП, народний депутат, радник президента України Анатолій Кінах і голова Ради підприємців при КМУ, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, які сьогодні відбули до Америки.

Анатолій Кінах та Леонід Козаченко виступлять з доповідями про досягнення України на шляху структурної перебудови країни, розкажуть про зміни у вітчизняному законодавстві, які покращують умови інвестиційної діяльності, про масштабну дерегуляцію, розпочату українською владою тощо.

Участь у конференції, що пройде під гаслом «Сприяння економічному зростанню та бізнесу України», візьмуть керівники українських компаній, що представляють енергетичний сектор, галузь інформаційних технологій, а також провідні американські інвестори, представники Американсько-української ділової ради, Державного департаменту США, міністерств торгівлі, енергетики та сільського господарства США, Міжнародного валютного фонду, Світового Банку та інші.

Джерело: прес-служба УСПП
 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування