19.10.2009 11:51

ТОВ СП «НІБУЛОН» відкрив річковий зерновий термінал на Черкащині

версія для друку
19.10.2009 11:51

17 жовтня 2009 року у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області відбулося урочисте відкриття нової філії ТОВ СП «НІБУЛОН» –  річкового зернового термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

У церемонії відкриття взяли участь Президент України В.А.Ющенко, Міністр аграрної політики Ю.Ф.Мельник, перший заступник Секретаріату Президента Ю.І.Єхануров, голова Черкаської обласної державної адміністрації О.В.Черевко, голова Черкаської обласної ради В.А.Гресь, голова Полтавської обласної державної адміністрації В.М.Асадчев, президент ВГО "Української аграрної конфедерація" Л.П. Козаченко та інші почесні гості.

Термінал було зведено в рекордно короткі строки. З моменту отримання державного акту на земельну ділянку для забудови до церемонії відкриття минуло близько 3-х місяців . Президент УАК Леонід Козаченко зазначив, що «сьогодні тільки китайці можуть конкурувати за темпами будівництва з ТОВ СП «НІБУЛОН». Але ж китайцям ніхто не заважає. А Олексій Опанасович (Вадатурский, Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН». – ІЦ УАК) 70 % часу витрачає не на бізнес, а на ходіння по кабінетах».

У своєму виступі Президент України В.А.Ющенко відзначив, що останні три роки Україна має врожаї зернових на рівні 47-50 млн. тонн на рік половина якого – це експортний потенціал нашої держави. Але ж головна проблема – це його транспортування від складу в селі до порту. Новий термінал, зазначив Віктор Ющенко, здешевить доставку черкаського зерна споживачеві. Також Президент України назвав інвестиційний проект ТОВ СП «НІБУЛОН» «проектом хорошого настрою» і відзначив, що «криза – це не тільки трагедія, але й спосіб удосконалення, реформування, зміни того, що заважає ефективній і конкурентній праці». О.О.Вадатурський подякував Віктору Ющенку за підтримку в реалізації проекту та відродженні річки Дніпро як транспортної артерії.

Далі Голова держави зазначив, що сьогодні у кризові часи ТОВ СП «НІБУЛОН» відроджує не лише на водну артерію – Дніпро. Ця компанія відроджує в серцях наших громадян віру й надію в наш глибокий потенціал, сили і талант українського народу.

Інформаційний Центр УАК
з використанням матеріалів
Пресс-центру ТОВ СП «НІБУЛОН»

Фотозвіт: http://www.agroconf.org/content/tov-sp-nibulon-vidkrivaie-perezavantazhuvalniy-terminal


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування