17.11.2017 19:38

Привітання з нагоди Дня працівників сільського господарства

версія для друку
17.11.2017 19:38

Шановні трудівники села, працівники всіх галузей агропромислового комплексу України!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства.

Завдяки Вашій кропіткій праці, в Україні утверджується життєздатність українського села та його потенціал, розвивається транспортна та соціальна інфраструктура, продукція стає більш конкурентоспроможною, а аграрний сектор вже забезпечує більше 40% валютної виручки країни.

Ви піднімаєте Україну на вищий щабель, робите її все сильнішим гравцем на світовому ринку і досягаєте нових висот. На сьогодні ми уже є найбільшим виробником та експортером соняшникової олії, входимо до першої десятки виробників ячменю, пшениці, кукурудзи, сої.

Безумовно, цей рік був важким для багатьох,  як через примхливу погоду, так і через ряд економічних проблем. Та попри незгоди та негаразди, Ви довели, що здатні працювати у найскладніших умовах. Я в котрий раз переконуюся, що сільське господарство – справа працелюбних, завзятих, цілеспрямованих і сильних людей.

      У цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров'я, щастя, стійкості у подоланні життєвих труднощів, сімейного благополуччя, злагоди і добробуту у кожну оселю. Сприятливого Вам клімату, комфортного бізнес-середовища та нових перемог!

 

З повагою,

президент Української аграрної конфедерації,

народний депутат України

Леонід КОЗАЧЕНКО


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування