29.11.2021 08:30

Підписано угоду про співпрацю із провідною компанією у сфері іригації Alkhorayef Group

версія для друку
29.11.2021 08:30

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко підписав меморандум про співпрацю з  одним із найбільших світових гравців у сфері іригаційного обладнання — компанією Alkhorayef Group. 

«Мінагрополітики продовжує підсилюватися міжнародною підтримкою в напрямі реалізації іригаційної реформи в Україні. Один із найбільших світових гравців у сфері іригаційного обладнання — компанія Alkhorayef Group — засвідчив нам свою повагу та висловив готовність співпрацювати з Україною. Мав особисту зустріч із керівництвом компанії на їхній батьківщині – Саудівській Аравії. У місті Ер-Ріяд мені провели детальну презентацію на виробничих потужностях компанії», - написав у своєму Facebook Роман Лещенко.

Alkhorayef Industries є третім найбільшим виробником іригаційних машин у світі та № 1 на Аравійському півострові. Її діяльність поширена в 40 країнах світу. Вони виробляють провідне промислове, сільськогосподарське та іригаційне обладнання. 

Свої наміри щодо співпраці представники Alkhorayef Industries зафіксували підписанням Меморандуму про співпрацю із Мінагрополітики. Йдеться про реалізацію інвестиційного проекту виробництва іригаційного обладнання на території нашої держави. «Приємно, що такий гігант, як Alkhorayef Group, бачить перспективу в розвитку українського агросектору, зокрема проектів зі зрошення. Переконаний, що наші домовленості вийдуть на активну фазу реалізації проекту найближчим часом», - зазначив Міністр.

ІЦ УАК за матеріалами minagro

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування