29.11.2021 09:30

«НІБУЛОНівські» фахівці серед кращих механізаторів Миколаївщини

версія для друку
29.11.2021 09:30

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласної премії імені Федора Іванова – Героя України. Відповідно до оголошених результатів, два трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва компанії були відзначені комісією у номінації «Кращий механізатор Миколаївщини».

Премія імені Федора Іванова – Героя України присуджується за підсумками роботи після завершення комплексу сільськогосподарських робіт. Нею щорічно нагороджують кращих механізаторів, які працюють в агропромисловому комплексі області, за вагомий особистий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, високі досягнення у виконані сільськогосподарських робіт, впровадження сучасних технологій у процес сільськогосподарського виробництва.

Цьогоріч за професіоналізм та високі показники відзначили досвідчених трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва компанії – Віктора Безрука та Миколу Кльоца. Їхній трудовий стаж на виробничих філіях «НІБУЛОНа» становить майже 8 та 16 років відповідно. Кожен із них має за плечима чималий досвід роботи за фахом, але, незважаючи на це, вони постійно освоюють нові досягнення вітчизняної та зарубіжної техніки, виробництва, сучасні напрями їх розвитку. Їхню авторитетну думку цінують не лише колеги філій «Прибужанівська» та «Врадіївська», де вони виконують виробничі завдання, а й тих підрозділів, до яких їх відряджають під час сільськогосподарських робіт.

ІЦ УАК за матеріалами nibulon

Новини


Як Ви оцінюєте ефективність відновленої роботи Міністерства аграрної політики за 100-бальною шкалою?:
Інші опитування