12.02.2016 14:47

НІБУЛОН створив власний "банк зерна"

версія для друку
12.02.2016 14:47

На перевантажувальному терміналі компанії "НІБУЛОН" відбулась нарада щодо стану та проблематики портової логістики за участі заступника Міністра інфраструктури та заступника Міністра аграрної політики та продовольства, а також представників відомих компаній. У рамках заходу учасники відвідали провідні підприємства галузі та обговорили нагальні для с/г інфраструктури питання.

  Зокрема: формування партій зерна у портових елеваторах, особливості застосування ветеринарного свідоцтва, внесення змін до Закону України "Про ветеринарну медицину", проекту фітокарантинної лабораторії у порту м. Одеса.  

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова зазначила, що наразі головним завданням є вирішення проблемних питань, які виникають у тих, хто експортує зернові та олійні культури, а також визначити, чим Міністерство може допомогти в просуванні української продукції на зовнішні ринки, щоб забезпечити експортний потенціал і валютне надходження.

Саме для вирішення цих завдань сьогодні за одним столом зібралися представники бізнесу, громадських організацій, місцевої та центральної влади, зокрема Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України.    Заступник Міністра інфраструктури Юрій Васьков подякував Олексію Вадатурському та колективу компанії "НІБУЛОН" за можливість ознайомлення із серйозною інфраструктурою підприємства. Також він зазначив, що минулого року Кабінет Міністрів підтримав низку законодавчих ініціатив, покликаних оптимізувати та спростити логістику перевезення внутрішніми водними шляхами, морем, зробити більш ефективним передусім транспортування вантажів у агропромисловому комплексі.

Юрій Васьков підкреслив готовність Кабінету Міністрів до прискорення прийняття необхідних рішень щодо спрощення, оптимізації і наближення до європейських стандартів.    У свою чергу, Олексій Вадатурський подякував Міністерству інфраструктури та Міністерству аграрної політики та продовольства за кроки по спрощенню системи транспортування зерна в цілому по Україні та збільшення його експортних можливостей: "Це великий плюс, і такої співпраці ми раніше не мали". У ході обговорення Олексій Вадатурський поділився з підприємцями власними досвідом успішної діяльності в галузі портової логістики: "Ми створили на підприємстві свою власну структуру, яку можна назвати своєрідним "банком зерна". Маючи 1400 ємностей, я достеменно знаю якість зерна у кожній ємності. Таким чином, коли я вантажу партію зерна на експорт, маю можливість сформувати експортну партію відповідно до вимог певного контракту".

Також Олексій Вадатурський у ході екскурсії наочно продемонстрував та окреслив переваги працюючого на перевантажувальному терміналі "єдиного офісу": "В нашій компанії взагалі не стоїть питання затрим   У нас цілодобово працюють люди, цілодобово відбираються зразки, цілодобово оформлюються всі документи. Протягом двох годин після завершення завантаження судно відходить від нашого терміналу". За словами Олени Ковальової, робота Міністерства у напрямку дерегуляції господарської діяльності продовжуватиметься, що дасть можливість спростити і прискорити просування зернової продукції на експорт.  

ІЦ УАК за матеріалами "НІБУЛОН"

Новини


Яким Ви бачите розблокування експорту аграрної продукції з України?:
Інші опитування