28.12.2017 14:00

Нібулон реконструює заводський сліп

версія для друку
28.12.2017 14:00

Масштабна реконструкція сліпу суднобудівного підприємства «НІБУЛОН» жодним чином не гальмує реалізацію суднобудівної програми підприємства.

Так, минулого тижня нібулонівські суднобудівники спустили на воду несамохідний перевантажувач проекту П-38,  що став восьмим спущеним заводом у цьому році судном та 67-м судном флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН».  На сьогодні на суднобудівно-судноремонтному заводі триває будівництво одразу п’яти замовлень.

Несамохідний перевантажувач зерна проекту П-38 (заводський номер 10025)

Спущений на воду 21 грудня 2017 р. для виконання добудовних і пусконалагоджувальних робіт. Наразі на судні завершуються роботи з виготовлення трубопроводів загальносуднових систем і систем обслуговування допоміжних дизель-генераторів, ведеться монтаж ізоляції та зашивання приміщень житлового контуру, встановлення обрешітника і пайол у машинному відділенні та допоміжних приміщеннях судна.

Перше несамохідне судно проекту В5000  вантажомісткістю 5000 т (заводський номер 10026)

На стапельній ділянці формується кормовий напівкорпус судна та готується до формування з секцій носова частина корпусу. Ведеться очищення, ґрунтування і фарбування кормового транця. У сформованих уже  відсіках кормової частини корпусу встановлено насичення, відсіки випробувані і готуються до фарбування.Друге несамохідне судно проекту В5000  вантажомісткістю 5000 т (заводський номер 10027)

Наразі виготовлені секції кормової частини готуються до установки на стапель для формування корпусу. У складально-секційному цеху виготовляються секції середньої і носової частини судна.Багатоцільові буксири-кантівники проекту Т3500 (заводські номери  10010, 10011)

У цеху металообробки ведеться різання та гнуття металопрокату, а  в новому  складально-секційному цеху, що введено в експлуатацію в минулому місяці, розпочато виготовлення вузлів секцій корпусів суден.

Після завершення реконструкції сліпу, зокрема будівництва додаткових стапельних колій, суднобудівний завод «НІБУЛОН» матиме можливість спускати 100-метрові судна, саме такими є судна проекту В5000.

Нагадаємо, що  інвестиційні проекти з будівництва суден та реконструкції суднобудівно-судноремонтного заводу реалізуються спільно з Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку.

ІЦ УАК за матеріалами http://www.nibulon.com


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування