23.08.2019 10:50

"Нібулон" доставив першу партію херсонських кавунів до Києва

версія для друку
23.08.2019 10:50

ТОВ СП "Нібулон" (Миколаїв), один з найбільших зернотрейдерів України, в четвер доставив до Києва першу партію херсонських кавунів.

"За чотири доби несамохідне судно NBL-90 у супроводі буксира модернізованого проекту 121м "Нодар Чантурія" з 400 тоннами херсонських кавунів прибуло до перевантажувального терміналу компанії в Переяславі-Хмельницькому. Звідси солодку ягоду вже доставлять у столичні супермаркети торговельної мережі "Сільпо" підприємства "Fozzy Group", - йдеться у повідомленні, на офіційній сторінці компанії "Нібулон" у соцмережі Фейсбук у четвер.

ТОВ СП "Нібулон" створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал в Миколаєві потужністю 5 млн тонн. Має 11 річкових терміналів на Дніпрі та Південному Бузі, флот, що налічує 67 од., і Миколаївський суднобудівний завод.

"Нібулон" обробляє 83 тис. га. Експортує сільгосппродукцію більш ніж у 60 країн світу. Щорічний обсяг експорту перевищує 4,5 млн тонн.

ІЦ УАК за матеріалами Interfax-Україна


Що має бути пріоритетним у завершенні земельної реформи?:
Інші опитування