23.05.2011 12:26

"НІ" - ОБКЛАДЕННЮ МИТОМ ЕКСПОРТУ ЗЕРНА ТА ЗЕРНОВИМ ПДВ-НОВАЦІЯМ. ЗВЕРНЕННЯ АГРАРНОЇ ГРОМАДИ ДО ПРЕЗИДЕНТА ЯНУКОВИЧА. ТЕКСТ

версія для друку
23.05.2011 12:26

Громадські професійні організації АПК у своєму Відкритому зверненні від 20 травня ц.р. звернулися до Президента України Віктора Януковича із проханням ветувати як неприйнятні положення закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та затвердження ставок вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур" (проект №8321) стосовно обкладення митом експорту зернових культур.

Аграрії аргументують цю свою вимогу тим, що запровадження експортного мита завдасть товаровиробникам зерна понад 6 млрд. грн. збитків.

Також, враховуючи понад 12 млрд. грн. втрат виробників зерна на потенційному врожаї 2011 року у зв’язку із запровадженням Податковим Кодексом змін у оподаткуванні податком на додану вартість зернових та технічних культур та скасування відшкодування ПДВ при експорті зернових, аграрії попросили Президента України доручити невідкладно провести зустріч відповідальних працівників Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України з представниками громадських професійних організацій АПК з питання врегулювання проблем зернового ринку, що виникли у зв’язку із прийняттям Податкового кодексу.

Звернення підписали керівники Аграрного союзу України, Української аграрної конфедерації, Асоціації фермерів та приватних землевласників України та Української зернової Асоціації.

ІЦ УАК

ФОТОЗВІТ

У приєднаному файлі див.: Текст відкритого звернення

ДодатокРозмір
v_dkrite_zvernennya-shchodo_situac___na_zernovomu_rinku_-_20.05.11.pdf70.79 КБ

Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування