06.04.2020 12:40

«Ми просимо неупередженого правосуддя замість несправедливості» - звернення Бахматюка до генпрокурора

версія для друку
06.04.2020 12:40

Олег Бахматюк, власник одного з найбільших українських агрохолдингів «Укрлендфармінг», звернувся до Генерального прокурора України Ірини Венедіктової з проханням втрутитись і зупинити неправомірний тиск НАБУ на компанію. 

Відповідне звернення було опубліковане на сайті групи компаній «Укрлендфармінг». 

В ньому Олег Бахматюк нагадує про важливість компанії, що створює 27 тисяч робочих місць, продукує 1% ВВП України і за 3 роки сплатила 7,7 млрд грн податків, для економіки країни, особливо в умовах економічної кризи, і просить втрутитись у питання неправомірного переслідування компанії з боку НАБУ. Про це повідомляють Українські новини.

«Ні для кого не секрет, що у нас є конфлікт з керівником НАБУ Артемом Ситником, який через власні амбіції з бажання особистої помсти фактично знищує мою компанію», — пише Бахматюк. — Цими справами тероризується компанія всупереч здоровому глузду, всупереч логіці  — адже я єдиний з власників ліквідованих банків запропонував виплату заборгованості державі з застосуванням механізму реструктуризації. Виплату, яка є набагато більшою від сум, до яких апелюють у незаконно порушених справах».

Власник «Укрлендфармінг» заявляє, що директор НАБУ, що має прямий конфлікт інтересів у порушених справах, займається елементарною помстою і намагається знищити компанію, задіявши 30% персоналу НАБУ, паралізувавши через власні інтереси роботу важливого антикорупційного органу.

І це відбувається замість розслідування реальної корупції, адже жодних успіхів у цьому українське суспільство від них так і не побачило», — зазначає Олег Бахматюк.

Бізнесмен зазначає, що компанія не просить ніяких преференцій,  а звертається за справедливістю, неупередженим правосуддям і захистом державних інтересів.

«Сценарії ліквідації таких компаній, як показує практика Фонду гарантування вкладів, зазвичай приносить до бюджету близько 1 % від вартості активів — а це приблизно в 30 разів менше від того, що я, як власник компанії, пропоную державі», — заявив Олег Бахматюк.

Нагадаємо, що проти власника агрохолдинга «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка, одного з найбільших агровиробників України, який створює близько 1% ВВП, НАБУ відкрили провадження, в рамках яких без санкції суду розпочало допити 10 тисяч працівників підприємств. Також відбувається тиск на два найбільших в Євразії птахокомплекси, які працюють з 2013 року. Раніше в інтерв’ю Олег Бахматюк заявляв, що відкрита проти нього справа – це особиста помста.

ІЦ УАК за матеріалами AgroPolit

 


Що потрібно для ефективної системи управління АПК?:
Інші опитування