16.12.2011 09:00

ІнтерАГРО 2012 & Agro Animal Show 2012

версія для друку
16.12.2011 09:00
07.02.2012

7-10 лютого 2012 року відбудеться головний міжнародний аграрний форум України «ІнтерАгро 2012» та міжнародна виставка ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show 2012».

Організатор заходів - Київський міжнародний контрактовий ярмарок - лідер виставкового бізнесу України.

«ІнтерАгро 2012» - найважливіша подія в аграрному бізнесі, що дає можливість вітчизняним виробникам дізнатись більше про сучасні технології, кращий вітчизняний та зарубіжний досвід, новітні науково-технічні розробки для галузі АПК України. На виставках представлені найбільш відомі та авторитетні компанії-виробники та постачальники техніки, обладнання для аграрного сектору.

Серед багатьох спеціалізованих заходів виставок – голландсько-український форум аграрного бізнесу: «Ефективність виробництва молока в Україні. Підвищення продуктивності та імунітету молочного стада. Роль кадрів у забезпеченні ефективності молочного виробництва».

Організатори форуму: Посольство Королівства Нідерланди в Україні, асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», агенція «AgroEvent», Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Під час проведення вже традиційних «Днів Франції в Україні» відбудуться міжнародні семінари:

- «Французькі технології в свинарстві – технологія штучного запліднення: досвід та впровадження. Генетична спадковість. Роль батьківських та материнських ліній у передачі окремих ознак»;

- «Інтенсивні технології вирощування олійних культур».

Щорічне проведення «Днів Франції в Україні» в рамках виставки «ІнтерАгро» дозволяє спеціалістам із різних країн здійснювати активний обмін досвідом. Організатори заходу - Посольство Франції в Україні, французька агенція міжнародного розвитку підприємств «UBIFRANCE», ІндексБанк, група CreditAgricole та дирекція виставки «ІнтерАгро 2012» (КМКЯ).

Також в програмі форуму - семінар «Забезпечення здоров’я свиней при промисловому вирощуванні» (проводять Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з редакцією журналу «Сучасна ветеринарна медицина»).

Для середніх агрогосподарств, великих сільгосппідприємств, агрохолдингів, торговельних компаній, постачальників МТР, фінансових структур, галузевих організацій та представників державної влади відбудеться друга конференція «Агроресурси 2012: шляхи підвищення рентабельності агровиробництва», яку підготувала ІА «АПК-Інформ».

Під час проведення форума «ІнтерАгро 2012» відбудеться підведення підсумків загальнонаціональної відзнаки «АГРОБРЕНД РОКУ» та урочисте нагородження переможців. «АГРОБРЕНД РОКУ» - щорічне нагородження найбільш успішних проектів в галузі створення брендів на українському сільськогосподарському ринку.

Виставки «ІнтерАГРО» та «Agro Animal Show» відбудуться 7-10 лютого 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, Київ, Україна).

Детальна інформація та безкоштовне запрошення - на офіційних сайтах виставок http://interagro.in.ua та http://www.animal-show.kiev.ua.

Дирекція виставок «ІнтерАГРО» та «Agro Animal Show»:
Тел./факс: +38 (044) 490 6469, 490 6337
E-mail: agro@kmkya.kiev.ua
Сайт «ІнтерАГРО»: http://interagro.in.ua
Сайт «Agro Animal Show»: http://www.animal-show.kiev.ua
Сайт Організатора: http://www.kmkya.kiev.ua
 


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування