06.12.2018 09:30

Індонезія підвищує вимоги до імпорту української пшениці

версія для друку
06.12.2018 09:30

 Агентство по сільськогосподарському карантину Міністерства сільськогосподарського розвитку Індонезії направило в компетентне відомство України повідомлення про необхідність обов'язкового проведення термічної обробки, що поставляється в країну української пшениці.

Відповідну інформацію отримала міжнародна організація з торгівлі зерном і кормами (GAFTA), пише «АПК-Інформ».

«Влада Індонезії запитують фітосанітарний сертифікат, який свідчить про те, що вантаж був оброблений при температурі 70-80 °C протягом 10-20 хвилин для зниження ризиків наявності в зерні шкідливих організмів», — йдеться в листі GAFTA.

При цьому уточнюється, що дана процедура повинна бути проведена перед відвантаженням в країні походження і під наглядом Національної організації з карантину та захисту рослин України з огляду на те, що імпортери не мають спеціальне обладнання для проведення даних операцій. Термообробка повинна сприяти знищенню довгоносика амбарного звичайного і виключати присутність живих комах у продукції, що ввозиться.

Карантинний агентство Індонезії має намір відхиляти будь-які партії з пшеницею якщо після прибуття вантажу в зерні будуть виявлені живі карантинні об'єкти. Згідно з наявними даними, відповідні заходи будуть прийняті з 1 січня 2019 року.

«У нас з термообробки можлива тільки продування холодним повітрям в силосах. У порту часто вентиляція неможлива через вологість повітря. Підтвердити термообробку по прибуттю в порт призначення ніяк не можна. Тому вимога Індонезії досить дивне. Напевно, воно пов'язане з бажанням просунути якийсь свій ексклюзивний фумігант», — сказав в коментарі Elevatorist.com керівник проектів Zernovoz.in.ua і Zernotorg.ua Олександр Мащенко.

ІЦ УАК за матеріалами agravery


Для чого аграріям потрібні комп'ютерні технології?:
Інші опитування