22.06.2018 15:00

Європа зацікавлена ​​в нарощуванні імпорту органічної сировини з України

версія для друку
22.06.2018 15:00

Європа зацікавлена ​​в нарощуванні органічної сировини з України. 

Про це заявив експерт з напрямку сільськогосподарських культур проекту FiBl Торальф Ріхтер в ході органічного прес-туру, організованого «Органік Україна», пише Latifundist.

«Органічний тренд у Швейцарії почався в 2000-х роках. Сьогодні цей ринок в країні оцінюється в 2,5 млрд євро. Але з огляду на те, що у нас гірська місцевість, існує потреба в органічних кормах для тварин. Багато в чому цей дефіцит заповнює Україна», — зазначив він.

Сьогодні близько 15 виробників з України постачають органічну сировину. Це близько 10 тис. тонн продукції на рік. Серед основних імпортованих культур — насіння соняшнику, соя, пшениця. Також, за його словами, великими імпортерами цієї продукції з України є Німеччина і Великобританія.

В  Європі близько 5-10%  продукції становить органічна. Наприклад, у Швейцарії це близько 9%. «Потреба в органічній продукції зростає більше, ніж її виробляється. Тому Європа зацікавлена ​​в нарощуванні органічної сировини з України», — додав експерт.

При цьому Торальф Ріхтер зазначив, що європейці більше воліють працювати безпосередньо з виробниками органічної сировини з України, ніж з трейдерами.

 

ІЦ УАК за матеріалами agroinsider


Найбільша проблема АПК сьогодні - це :
Інші опитування