Держсільгоспінспекція-УАК-УЗА: Домовились розчищати „завали”

версія для друку

У Держсільгоспінспекції України 21 червня ц.р. під співголовуванням нещодавно призначеного голови ДСІ О.М.Вашешнікова та президента УАК Л.П.Козаченка відбулася Робоча нарада (УАК-УЗА-ДСІ) з проблем, пов”язаних із сертифікацією та визначенням якості сільгосппродукції, відносин учасників ринків зерна, цукру та олійних культур із органами ДСІ у центрі та на місцях.


У нараді взяли участь президент УЗА В.Г.Клименко, генеральний директор УАК С.В.Стоянов, генеральний директор Асоціації „Укроліяпром” С.П.Капшук, заст. голови правління Національної асоціації „Укрцукор” П.Г.Борисюк, директор Української лабораторія якості і безпеки продукції АПК С.Д.Мельничук, керівники та представники зерноторгівельних, олійно-жирових компаній, аграрних холдингів: СП „НІБУЛОН”, ЗАТ „АТ КАРЛГІЛЛ”, „Кернел трейд”, „А.С.Топфер Інт. Україна”, „НОУБЛ РЕСОРСІЗ”, „ГАВІЛОН УКРАЇНА”, УкрАгроКом, Гермес-Трейдінг, „ПОЛІГРЕЙН АГРО” „НЬЮ ВОРЛД ГРЕЙН”, ЗАТ „Індустріальна молочна компанія” та інших.


Учасники наради відверто говорили про проблеми, що мають місце і пов”язані із сертифікацією, визначенням якості сільгосппродукції, та заважають ритмічному функціонуванню внутрішнього та експортного ринків найважливіших сільгоспкультур та продуктів їх переробки.


Представників ринків приємно вразила та увага, з якою новий керівник ДСІ вникав у найдрібніші деталі їх виступів та повідомлень, записуючи усе та зразу віддаючи присутнім на нараді підлеглим відповідні розпорядження та уносячи свої пропозиції щодо шляхів вирішення проблемних питань.


У результаті більш як двогодинного засідання сторони вирішили розбирати та розчищати „завали”, що створилися на ринках через нормативно-технічні колізії та неузгодженість норм законодавства із практикою ведення бізнесу, а почасти – і із здоровим глуздом.


Робитися це буде на постійній основі у рамках Громадської Ради при ДСІ, до якої увійдуть представники товаровиробників та експортерів, рекомендовані громадськими професійними організаціями АПК, а також спільної Робочої групи фахівців ДСІ та зазначених ринків.

Принаймні, хотілося б у це вірити!

ІЦ УАК


Що найбільше заважає розвитку аграрного бізнесу?:
Інші опитування